top of page
2.png

лекція онлайн

Розвиток навику присутності та самоспівчуття для самопідтримки психотерапевта

з

Шері Геллер

Запрошуємо на практичний семінар з Шері Геллер 

Розвиток навику присутності та самоспівчуття для самопідтримки психотерапевта

 

 

Організатори семінару:

 

SPR (Society For Psychoterapy Research - Асоціація Психотерапевтичних Досліджень)

у партнерстві з українськими інститутами та організаціями:

 

АГТУ (Асоціація Гештальт-Тренерів України)

УАГТ (Українська Асоціація Гештальт-Терапії)

УСП (Українська Спілка Психотерапевтів)

КІГіП (Київський Інститут Гештальту та Психодрами)

ХІГіП (Харківський Інститут Гештальту та Психодрами)

 

Про семінар:

 

Нестача співчутливого догляду, постійної уваги до свого стану та психотерапії без балансу співчуття та турботи про себе може призвести до вигорання та виснаження спеціаліста. 

 

Запрошуємо вас приєднатися до доктора психології Шері Геллер для розмови про терапевтичну присутність, усвідомлене співчуття до себе та самопідтримку для психотерапевтів і медичних працівників, які постраждали від війни та людської трагедії в Україні. 

 

На цьому семінарі буде досліджено взаємозв’язок усвідомленого самоспівчуття (Neff and Germer, 2018) і терапевтичної присутності (Geller, 2017), з особливим акцентом на самоспівчутті та турботі про себе для профілактики вигорання. 

 

Оскільки для розуміння присутності та співчуття до себе потрібно безпосередньо відчути їх, цей семінар включатиме вправи на основі власного досвіду, зокрема практики усвідомленого співчуття до себе та присутності.

 

Ці навики є ключовими факторами, що лежать в основі ефективних терапевтичних стосунків і тісно пов’язані одне з одним. 

 

Співчуття до себе дозволяє клініцистам повернутися до перебування тут і зараз, коли вони зазнають важких емоцій або стресу. 

 

Разом терапевтична присутність і співчуття до себе є потужними ресурсами для консультантів, щоб підтримувати емоційну рівновагу під час складної клінічної роботи.

 

Ведуча семінару:

 

Доктор Шері Геллер є автором, клінічним психологом, сертифікованим викладачем усвідомленого самоспівчуття (MSC) і лідером у сфері терапевтичної присутності.

 

Шері пропонує навчальні модулі з терапевтичної присутності на міжнародному рівні як частину довгострокового бачення того, щоб присутність була базовим навиком у психотерапії. 

 

Маючи понад тридцятирічний досвід поєднання психології та філософії усвідомленності, Шері є співавтором книги «Терапевтична присутність: усвідомленний підхід до ефективних терапевтичних стосунків – 2-е видання» (2022) разом із доктором Леслі С. Грінберг. 

 

Книга Шері: Практичний посібник із розвитку терапевтичної присутності (2017) пропонує практичні інструменти та вказівки для розвитку та зміцнення присутності в терапії. 

 

Шері створила програму «Терапевтичний ритм і усвідомленість» (TRM™), групову модальність, яка об’єднує практики ритму та усвідомлення емоцій для покращення якості життя та присутності. 

 

Шарі працює на факультеті психології в Йоркському університеті та є ад’юнкт-професором на факультеті музики в Університеті Торонто у співробітництві з Дослідницькою лабораторією музики та здоров’я (MaHRC). 

 

Вона входить до керівного комітету та є частиною основного факультету сертифікованої програми Самоспівчуття в психотерапії (SCIP).

 

Шарі є співдиректором Центру BodyMind в Торонто, де вона проводить тренінги, супервізію та терапію з емоційно-орієнтованої терапії (EFT) і методів усвідомленості та самоспівчуття для окремих осіб і пар. www.sharigeller.ca www.cmbh.space

 

Для кого цей семінар:

  • для психологів та психотерапевтів різних модальностей

  • для психіатрів

  • для  працівників допомагаючих професій

  • для студентів психологічних Інститутів та програм

 

Дата проведення семінару:

22 лютого 2023

 

Час проведення:

16:00-17:30 за київським часом

 

Мова семінару:

Англійська та українська

 

Формат проведення:

Онлайн, в Zoom

 

Умови участі:

Безкоштовно, 

Для участі потрібна реєстрація на сайті

Також буде доступний запис семінару для тих, хто не зміг приєднатися онлайн

bottom of page