top of page
11062b_fa03582576c44e92bd262a6bfd1b84c7~mv2 (1).jpg
Алеся Варварская КИГиП

Олеся
Варварська

+38 067 975 04 84

Viber/Telegram: +38 067 975 04 84

Skype: o.varvarska

o.varvarska@gmail.com

Тренер I ступенів КІГіП
Ведуча навчально-терапевтичної групи по роботі з дітьми та підлітками

Професійна діяльність

 

 • Сертифікований гештальт-терапевт

 • Дитячий психотерапевт

 • Сімейний психотерапевт

 • Тренер Перших ступенів навчання Гештальт-терапії

 • Ведуча навчально-терапевтичної програми «Особливості роботи з дітьми, підлітками та сім'ями»

 

Запити, з якими працюю:

 • труднощі в чоловічо-жіночих відносинах, дитячо-батьківських відносинах;

 • внутрішньоособистісні конфлікти;

 • кризи;

 • самотність;

 • депресія;

 • психосоматичні симптоми;

 • підвищена тривожність;

 • низька самооцінка;

 • проживання втрати, смерті близької людини, розставання;

 • пошук ресурсів і опор;

 • пошук себе, своєї ідентичності;

 • питання самореалізації, зміни професії.

Алеся про себе та Гештальт

«Психологія – моя велика і давня любов, ще зі шкільних років. Завжди відчувала її своїм покликанням, хоча зважилася піти за покликом серця і зробити своєю професією не відразу. Це моя друга освіта, але все трапляється в найбільш підходящий для цього час.

 

Я завжди цікавилась людьми. Всі ми – дуже різні, відрізняємося своїми внутрішніми світами і життєвими історіями, і однак дуже схожі в своєму прагненні до щастя.

 

Вірю, що кожна людина просто за фактом народження має право бути щасливою, але іноді щось перешкоджає цьому.

 

Також вірю в те, що у кожного з нас достатньо внутрішніх ресурсів і сил, щоб впоратися з будь-якими труднощами на нашому шляху. І моя робота сьогодні якраз в тому і полягає, щоб допомогти їх побачити і знайти тим, хто цього потребує, як колись допомогли мені.

 

До психології я звернулася в кризовий період мого життя. На той момент я вже була мамою маленьких дочки і сина з досить невеликою різницею у віці, і, незважаючи на мою величезну любов до дітей, той життєвий етап виявився дуже непростим для мене.

 

Питань було більше, ніж відповідей, втоми більше, ніж ресурсів, проблем більше, ніж рішень. Мені довелося тоді всерйоз задуматися про своє життя і шукати способи впоратися. Дуже хотілося знайти якийсь вихід. І він знайшовся.

 

Так мої діти стали моєю дороговказною ниткою. За допомогою психотерапії я знайшла і продовжую досі знаходити у важкі моменти надійну опору, підтримку і ресурс. І тепер допомагаю в цьому іншим. Сьогодні я щаслива бути там, де я є, такою, яка є, і робити те, що люблю всім серцем.

 

Психотерапія для мене – це подорож. Можливо, одна з найбільш захоплюючих і важливих, які ви можете зробити в цьому житті. Подорож вглиб себе. Знайомство з собою, з глибиною своїх душевних вирів і висотою внутрішніх вершин. Пошук відповідей на питання про те, хто ви, яка ви людина, як влаштовані, як живете своє життя, як робите вибори, як будуєте відносини, чи щасливі, що заважає відчувати себе щасливим.

 

У цій подорожі в супроводі психотерапевта як досвідченого провідника ви точно краще зрозумієте себе. Зможете стати більш чутливим і уважним, перш за все, до себе, до своїх почуттів, до своїх потреб, а потім – і до інших. Будете ставати усвідомленішими і більш цілісними, розуміючи про себе більше, відчуваючи себе, приймаючи себе різними.

 

Я щиро вірю і зі свого досвіду знаю, що психотерапія допомагає знаходити способи полегшувати людські страждання і дбайливо зцілювати душу.

 

Гештальт-терапію люблю і вибираю за її жвавість і щирість, за цілісність і глибину.

За те, що вона м'яко і дбайливо допомагає пізнавати себе і усвідомлювати свій життєвий досвід.

За шанс ясніше побачити, як ви живете, як і що вибираєте, як взаємодієте зі світом.

За можливість прямо тут і зараз отримати новий досвід, який потім можна вбудувати в своє життя.

За те, що оживляє, відновлює цілісність і контакт з собою, своїм тілом, своїми почуттями.

За більш щирі, близькі, глибокі стосунки з людьми.

За те, що повертає вам свободу – свободу від страждань, свободу бути собою і свободу жити.

За те, що гештальт-терапія допомагає знайти ваш шлях до того життя, якого ви прагнете.

Часто до психолога йдуть за «чарівною таблеткою», яка швидко вирішить всі проблеми. У мене, на жаль, немає такої «таблетки», щоб вгамувати ваш біль. Але є достатньо знань і досвіду, щирий інтерес до вас, бажання підтримати вас у пошуках того, що допоможе саме вам, вміння слухати і чути, бачити і помічати. Мої клієнти та колеги відгукуються про мене як про чуйного, уважного, теплого, дбайливого і підтримуючого психотерапевта. Буду щиро рада нашій зустрічі, якщо вона трапиться)».

Освіта:

 • Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Психолог.

 • «Вступ до гешталь-терапії / гештальт-консультування» (Перший ступінь). Київський Інститут Гештальту і Психодрами. Тренер – Зозуля Олена.

 • «Гештальт-терапія / гештальт-консультування» (Другий ступінь). Київський Інститут Гештальту і Психодрами. Тренери: Турбовець Наталія, Маринушкіна Олена, Гайдай Сергій, Сазонов Сергій.

 • Міжнародна Довгострокова освітня програма GATLA (Третій ступінь). «Підвищення кваліфікації з гештальт-терапії та навчання роботі з групою». Київський Інститут Гештальту і Психодрами. Тренери: Джей Левін, Роберт Рєзнік, Анна Танальска, Ніфонт Долгополов, Ольга Долгополова, Олександр Єремєєв.

Спеціалізація:

«Особливості роботи з дітьми та підлітками за моделлю Вайолет Оклендер». Тренер – Захарченко Віра

«Системна сімейна терапія». Міжрегіональний інститут Гештальт-терапії та мистецтва. Тренери: Заньковська Златослава, Степанова Ольга

«Основи психокорекційної роботи з травмами розвитку в тілесно-орієнтованому гештальт-підході». Київський Інститут Гештальту і Психодрами. Тренер – Олена Абрамова-Кістаєва

«Практика психологічної допомоги: екофасілітативний підхід». Тренер – Макарчук Наталія

bottom of page